Конференц сервіс

Татарів Делюкс – найкращий вибір як для ділових людей так і туристів. Готель поєднує у собі всі складові для якісного відпочинку: сучасні комфортабельні номери, ресторан, конференц та банкет сервіси.

В нашому готельному комплексі ми надаємо можливість проведення конференцій, корпоративних заходів, ділових зустрічей, семінарів. Неймовірна природа і якісний сервіс дозволить як найкраще налагодити комунікацію між учасниками, що буде запорокою тривалої співпраці і успіху проведення вашого заходу. Проведіть конференцію та одночасно насолодіться гірським свіжим повітрям і відпочинком.

Конференц-зали оснащені обладнанням:

Наша команда професіоналів пропонує як готові, так і індивідуальні варіанти проведення урочистостей. Весільні банкети і фуршети, ювілеї та Дні Народження, дитячі свята та заходи для бізнесу – ми готові до заходів будь-якого формату. Найважливіші і пам’ятні урочистості ми організовуємо разом з Вами і для Вас.

До ваших послуг:

Наші локації стануть ідеальним рішенням для проведення: банкетів, прес-конференцій, презентацій, круглих столів, тренінгів, ділових ігр, семінарів, бізнес зустрічей та ін.