Ресторан

Ресторан «Tatariv Deluxe» для кожного гостя відкриває світ, де реальність межує з казкою, і відчуття неземного смаку страв автентичної кухні, приготовлених кращими кухарями України!

Багате вишукане внутрішнє оздоблення інтер'єру поєднує в собі готичні риси старої Австрії і модерн. Меблі ручної роботи створюють фантастичні поєднання! Полювання - заняття, яке супроводжувало людину з часів його появи. Згодом воно переросло в хобі, роботу і навіть мистецтво. А в Карпатах полювання була хорошим способом вижити в важких умовах побуту. Саме тому своєрідний мисливський стиль інтер'єру допоможе вам відчути атмосферу тих далеких днів, коли гуцули будували гражди, для захисту від великих диких тварин, коли полювання було ризикованим заняттям, а рецепти приготування дичини зберігалися в найсуворішому секреті. Ресторан «Tatariv Deluxe» - місце зберегло основні традиції автентичної кухні, з гордістю демонструє стародавні рецепти України. У меню понад 30 позицій національних страв, в приготуванні яких використовуються пропорції і технології української кухні. Унікальна подача страв з печі - самий предметний і яскравий символ українського духу і її обгрунтованості. Тільки в нашому ресторані ви зіткнетеся з найдавнішими символами в приготуванні їжі і сучасної подачі. Ласкаво просимо!

Наш ресторан може прийняти до 40 осіб одночасно. Також передбачаємо обслуговування банкетів і корпоративних вечірок, інших заходів.

Завантажити меню ресторану