Караоке-бар, бенкети, корпоративи

Ідеальне проведення весіль, бенкетів і корпоративів - наша професійна робота.

З давніх часів організація заходів - це справжнісіньке мистецтво. Пишні бенкети, помпезні столи, багате вбрання залу, гості, одягнені в розкішні костюми. Спогади про такий захід повинні залишатися завжди яскравими, незвичайними, захоплюючими, і запам'ятовувалися надовго в пам'яті кожного запрошеного, але організація свят такого високого рівня вимагає великих старань і зусиль.

Ви хочете організувати свято такого рівня, але в сучасному аранжуванні? Готельний комплекс «Tatariv DeLuxe» влаштує Вам свято пишніше тих, які Ви можете собі тільки уявити! Оригінальне, креативне, стильне і продумане до всіх тонкощів.

Організація бенкету - це один з найважливіших етапів підготовки свята будь-якого формату. Якщо Ви хочете, щоб Ваше свято пройшло добре, то просто зобов'язані приділити питанню організації бенкету велику кількість уваги і часу.

Якщо Ви плануєте весільне торжество, то готуватися до бенкету потрібно ще більш ґрунтовно. Тривалість бенкету може варіюватися від трьох-чотирьох годин до декількох днів, до того ж, за одним столом зберуться люди, що представляють різні соціальні класи і вікові групи. Догодити настільки «неоднорідній» публіці, ой як непросто! Таким чином, організація весільного бенкету - це важке завдання, яке належить вирішити молодятам та їхнім батькам.

Проведення весільного бенкету в Карпатах, в готельному комплексі «Tatariv DeLuxe» - це запорука успіху Вашого весільного свята!

Адже наш бенкетний зал - це сучасне приміщення з усіма зручностями. Оформлення залу зроблено в карпатському, нейтральному стилі, що дозволяє використовувати його до свята будь-якого формату та стилістичного використання. У ресторані працюють фахівці найвищого класу, які знають, як зробити Ваше святкування смачним, чарівним і незабутнім. Наш шеф-кухар зробить все для того, щоб Ваші надії і очікування виправдалися на всі 100%! Ми простежимо за тим, щоб меню підходило і гурманам, і вегетаріанцям, і сироїдам; щоб столові прилади були підібрані під інтер'єр залу, сервіровка здійснювалася відповідно до загальноприйнятих правил і стандартів.

«Tatariv DeLuxe» - це ідеальне місце для Вашого ідеального бенкету! Якого б формату він не був, яка б кількість гостей на ньому не була б присутня, а святкування пройде чудово, якщо воно буде проходити в стінах цього готельного комплексу.

Організація корпоративних заходів

Корпоративні заходи є невід'ємною частиною організаційної культури, особливо вони актуальні в новорічні свята, з нагоди ювілею фірми або просто для заохочення співробітників. Корпоратив - це відповідальний захід, який вимагає знань, досвіду і професіоналізму. Кожен керівник хоче, щоб його корпоратив пройшов на найвищому рівні, адже на кону великі ставки - це репутація компанії в особі своїх співробітників, від цього залежить моральний дух в колективі і якість його керівництва. Тому підготовка і проведення корпоративного заходу не повинно лягати на плечі керівної ланки, оскільки встежити за всіма тонкощами і нюансами заходу людина іншої професії не може.

Хочете бути впевненими в тому, що корпоративна вечірка пройде на вищому рівні - замовляйте організацію новорічних свят для колег в «Tatariv DeLuxe».

Наш бенкетний зал є багатофункціональним. Його площа 110 кв. м. та вміщує до 80 осіб. Стаціонарно в залі стоять м'які дивани і столи на 48 посадкових місць. Приміщення обладнане однією з найсучасніших систем караоке "Evolution pro 2". Караоке відтворюється через проектор на великий висувний екран. Ми здивуємо вас гуцульськими традиціями і виключно живою музикою!

Пам'ятаєте, який би захід Вас не очікував, одним з його головних складових є бенкет. Від того, як і де він буде проходити, багато в чому залежать враження, які залишить після себе святкування в серцях присутніх на ньому гостей.