Дитячий відпочинок

лагерь в Карпатах
лагерь в Карпатах

«Дитяча республіка DELUXE» - це ідеальне місце для активного дитячого відпочинку, оздоровлення та отримання незабутніх вражень. Літо в «Дитячій республіці DELUXE» - це кристально чисте повітря, високі гори, вічнозелені ялинки, пестливе сонечко і багато видів активного відпочинку і туризму. Все це і, навіть теплий літній дощик, подарують усім гарний настрій і зміцнить наше здоров'я і самопочуття.

Добрий день, шановні республіканці!

Немає нічого важливішого, ніж майбутнє наших дітей. Саме з такою думкою ми створили дитячий табір нового покоління - «Дитяча республіка DELUXE».

«Дитяча республіка DELUXE» - це єднання європейського досвіду та кращих українських традицій та найвищі стандарти якості.

Наш табір має всі переваги сучасних дитячих таборів: розвинену інфраструктуру, цікаву і захоплюючу програму, комфортні умови проживання, відмінне харчування, висококваліфікований персонал. А найголовнішою перевагою «Дитячої республіки DELUXE» є спеціально розроблена програма – «Позитивний вплив», яка сприяє розвитку у дітей почуття відповідальності, лідерства, самостійності та організованості. Європейська практика свідчить, що позитивний вплив на дитину під час відпочинку має більшу ефективність, ніж навчання у форматі школи.

Ми впевнені, що, відправляючи своїх дітей в табір «Дитяча республіка DELUXE», батьки будуть задоволені і раді від того, що обрали для своїх дітей тільки найкраще. А кожна дитина привезе з табору потужний заряд здоров'я та море позитивних історій та емоцій.

 

Перейти на сайт Дитячої Республіки ДеЛюкс