Баня

У затишному дерев’яному котеджі поблизу готельно-відпочинкового комплексу «Tatariv Deluxe» знаходиться баня на дровах з басейном.

Люди здавна знали про користь лазні. Ще видатний лікар Гіпократ приписував половині своїх пацієнтів такі процедури. У процесі історії в кожному регіоні сформувалася своя специфіка будівництва, принципів роботи лазні та навіть етикету. Відвідування лазні стало своєрідною культурою оздоровлення та омолодження.

Тож і ми для своїх клієнтів створили це неперевершене місце релаксу!

Мабуть, кожному до вподоби свої особливості лазні, однак її оздоровчий ефект залишається незмінним. Давні слов’яни добре знали про цілющий, зміцнюючий і омолоджуючий ефект лазні. І по сьогоднішній день її сила оздоровлення до кінця не вивчена, тим не менше, величезна користь лазні не піддається сумніву.

Тож доповніть свій відпочинок оздоровчими процедурами, які перевірені столітнім досвідом саме у лазні готельно-відпочинкового комплекс «Tatariv Deluxe»!

Так вже повелося, що з часів славної Київської Русі лазні будували із дерева. Цей вибір не випадковий, адже дерево передає людині позитивну енергію, забираючи негативні емоції. Та й не всяке дерево йшло на будівництво лазні. Перевага надавалася хвойним породам дерев, бо вони при нагріванні створюють винятковий аромат, який до того ж дуже корисний. А враховуючи те, що Татарів є кліматичним курортом завдяки хвойним лісам – ми збудували класичну лазню, приміщення якої зведене саме з хвойних порід дерев.

Отже, в готельно-відпочинковому комплексі «Tatariv Deluxe» до Ваших послуг баня на дровах (до 8 осіб) з басейном, яка доповнить Ваш незабутній відпочинок у карпатському краї.

Послуги лазні на дровах Традиційна лазня на дровах з басейном: – 650 грн. / год (до 8 чол). – Для Гостей готельного комплексу 500 грн. / год (до 8 чол). – Якщо замовлення на послуги лазні перевищує 8 чол.,то робиться доплата за наступних гостей у розмірі 100 грн. / чол. / год – Лазня працює по попередньому бронюванню та попередній передоплаті з 12.00 до 23.00 – У вартість входять: березові або дубові  віники, чай карпатський, простирадла, рушники і тапочки.

 

У вартість входять простирадла, чай з карпатських трав та віники.

Діє система знижок.