Баня

У затишному дерев’яному котеджі поблизу готельно-відпочинкового комплексу «Tatariv Deluxe» знаходиться баня на дровах з басейном.

Люди здавна знали про користь бані. Ще видатний лікар Гіппократ приписував половині своїх пацієнтів такі процедури. У процесі історії в кожному регіоні сформувалася своя специфіка будівництва, принципів роботи бані та навіть етикету. Відвідування бані стало своєрідною культурою оздоровлення та омолодження.

Тож і ми для своїх клієнтів створили це неперевершене місце релаксу!

Мабуть, кожному до вподоби свої особливості бані, однак її оздоровчий ефект залишається незмінним. Давні слов’яни добре знали про цілющий, зміцнюючий і омолоджуючий ефект бані. І по сьогоднішній день її сила оздоровлення до кінця не вивчена, тим не менше, величезна користь бані не піддається сумніву.

Тож доповніть свій відпочинок оздоровчими процедурами, які перевірені столітнім досвідом саме у бані готельно-відпочинкового комплекс «Tatariv Deluxe»!

Так вже повелося, що з часів славної Київської Русі бані будували із дерева. Цей вибір не випадковий, адже дерево передає людині позитивну енергію, забираючи негативні емоції. Та й не всяке дерево йшло на будівництво бані. Перевага надавалася хвойним породам дерев, бо вони при нагріванні створюють винятковий аромат, який до того ж дуже корисний. А враховуючи те, що Татарів є кліматичним курортом завдяки хвойним лісам – ми збудували класичну баню, приміщення якої зведене саме з хвойних порід дерев.

Отже, в готельно-відпочинковому комплексі «Tatariv Deluxe» до Ваших послуг баня на дровах з басейном, яка доповнить Ваш незабутній відпочинок у карпатському краї.

 

Вартість бані на дровах:

  • 750 грн. / год до 8 персон – для гостей не проживаючих в готелі
  • 600 грн. / год до 8 персон – для гостей проживаючих в готелі.

Якщо замовлення на послуги бані перевищує 8 персон, нараховується  доплата за наступних гостей у розмірі 100 грн. / год./ персона

Баня працює по попередньому бронюванню та попередній передоплаті з 12.00 до 23.00 

У вартість входять: березові або дубові  віники, чай карпатський, мед, простирадла, рушники і тапочки.